Eshop
banner-160x600.gif
Kupujete nové dveře? Nabízíme levné dveřní kování v mnoha různých provedení. V našem širokém sortimentu naleznete i moderní vodovodní baterie a dřevěná i plastová střešní okna. Nově v našem sortimentu betonová dlažba za skvělé ceny.

Tepelná izolace stropu



 
Po celém světě se spotřeba energie stává stále nákladnější položkou spotřebitelů. V rámci větších finančních úspor i ochrany životního prostředí se dostávají do popředí způsoby šetření energií. Mezi nimi se nalézá i účinná tepelná izolace. U rodinných domů poskytne maximální úspory energie kvalitní tepelná izolace stropu a střech. Izolační požadavky stropů určují dané normy, které je nutné dodržovat. U stropů a podlah je nutné zajistit i dostatečnou zvukovou izolaci. Ochrana soukromí je pro každého důležitá, proto se  izolace postará o váš klid. Stropy a podlahy by měly ochraňovat prostor proti hluku vyvolanému pádem předmětů, chůzí, posunem aj. i proti hluku rozšiřovaného vzduchem.

Možnosti zateplení stropu

Strop můžete například zateplit minerální vatou, kterou položíte na volně nebo ji dáte od podhledu stropu. Pěnobeton se hodí na vyrovnání a výplň u vodorovné konstrukce stropů. Jestliže máte staré trámové stropy, mezi kterými je dutý prostor, skvěle je zaizolujete zafoukáváním izolace z celulózových vláken. Odkrýt lze i prostory mezi trámy a na spodní stranu izolace položíte parozábrany. Na půdu využijte buď foukanou izolaci nebo desky z minerální nebo skleněné vaty. Tepelná izolace stropu z keramiky nebo betonu jde provádět jenom z horní části.

Montáž stropní izolace

Tepelná izolace stropu potřebuje dokonalý plán, aby nebylo nutné dělat opravy, které v tomto případě nejsou snadné. Izolaci uděláte na první pokus bezchybně, jestliže vyberete správný materiál. Nevíte si rady? Tepelná izolace stropu pro nás není neznámou, ptejte se!

Potřebujete nákup ve velkém? Nebudete mít problém s dodávkou a navíc automaticky získáte množstevní slevu. Zboží dodáváme po celé republice. Tepelná izolace stropu vás nemusí stát příliš mnoho, pokud si dopřejete nákup v akčních slevách, které pro vás náš online obchod připravuje ve spolupráci s autorizovanými prodejci a výrobci stavebnin.