Eshop
banner-160x600.gif
Kupujete nové dveře? Nabízíme levné dveřní kování v mnoha různých provedení. V našem širokém sortimentu naleznete i moderní vodovodní baterie a dřevěná i plastová střešní okna. Nově v našem sortimentu betonová dlažba za skvělé ceny.

Tepelná izolace střech 
Střecha-izolaceKvalitně provedená tepelná izolace střech výrazně sníží tepelné ztráty konstrukce střechy. Díky použitému kvalitního materiálu se udrží ve vašem podkroví, patře a na půdě teplo – v zimě nedojde k úniku ven a v letním období nebude docházet v prostoru pod střechou k přehřívání. Tepelná izolace střech potřebuje k dobré funkčnosti materiál s vodoodpudivostí, paropropustností, tvarovou a objemovou stálostí, s nízkou nasákavostí a zdravotní a ekologickou nezávadností. Tepelná izolace střech se jednoduše zpracovává, má minimální hmotnost a jednoduše se recykluje.

 

Montáž tepelné izolace

Užitečná tepelná izolace střech potřebuje dobrý projekční návrh. Izolace by měla odolávat konkrétním podmínkám a nezklamat v předpokládáné funkčnosti. Jestliže podceníte tloušťku tepelné izolace, počítejte s velkými energetickými ztrátami a s dalšími problémy. Nevhodné druhy izolace pomohou akorát k poruchovosti po celé konstrukci střechy. Zaměřte se i na kvalitní realizaci střechy a s tím spojené řemeslnické práce. Odfláknutá a nedokonalá práce má za důsledek kratší životnost vaší střechy, časté poruchy a opravy. Tepelná izolace střech potřebuje skvělý výběr materialu i posouzení statické způsobilosti střešní konstrukce. I odtkokové žlaby a střešní vpusti by měly mít odpovídající tloušťku vrstvy a splňovat další technické požadavky na teplo.

 

Kvalitní tepelná izolace střech je nákladná, ale mějte na paměti, že jde o jednorázové finanční vydání s návratností v budoucnosti – ušetříte na vytápění i na energii po celý zbytek vašeho života. Ke každé větší objednávce se automaticky váže množstevní sleva. Ani při zakoupení menšího počtu zboží nebudete koupě u nás litovat, protože garantujeme nejlepší ceny. Umožňujeme i splátkový prodej a pravidelně chystáme zajímavé akční nabídky.