Eshop
banner-160x600.gif
Kupujete nové dveře? Nabízíme levné dveřní kování v mnoha různých provedení. V našem širokém sortimentu naleznete i moderní vodovodní baterie a dřevěná i plastová střešní okna. Nově v našem sortimentu betonová dlažba za skvělé ceny.

Tepelná izolace podlah 
Telepná izolace podlahTepelná izolace podlah minimalizuje ochlazení od podlahy. Kvalitní materiály a funkční technologie zabrání pocitu zimy od podlah v přízemí i jednotlivých patrech. Tepelná izolace podlah se hodí všude, kde nedáváte koberce, ale upřednostňujete plovoucí podlahu a jiné hladké povrchy. Správná konstrukce podlahy závisí na typu izolace, vytápění, poloze a nač co bude v budoucnu sloužit – bydlení, garáž, tělocvična, skladiště, veřejná budova atd.

Materiály pro podlahovou izolaci

Dobrá tepelná izolace podlah potřebuje stabilizované izolační materiály s vysokou hustotou, protože jen tak spolehlivě odolává stlačení a jiným poškozením. Ve většině případů se tepelná izolace podlah dává na strop nebo betonovou konstrukci a následuje přitížení. Nejčastějšími materiály pro podlahové izolace jsou tuhé desky z minerální vlny a extrudovaného polystyrenu EXP, polystyrenu EPSa další speciální druhy.

Odolnost tepelné izolace

Kvalitní tepelná izolace podlah by měla především odolávat provoznímu a statickému zatížení i dynamickému a mechanickému namáhání. Tepelná izolace se dělí na volně loženou a litou. Volně ložená tepelná izolace podlah zahrnuje polystyren a extrudovaný polystyren. Využívají se k izolaci bytových domů, kročejového hluku a pro obzvlášť zatížené podlahy. K litým izolacím náleží polystyrenbeton a pěnobeton. Polystyrenbeton s vysokou elasticitou výborně tepelně a zvukově izoluje. Řadí se mezi lehké betony a má nízkou objemovou hmotnost. Pěnobeton se hodí na výplně a vyrovnávání při vodorovné konstrukci podlah. Je vysoce odolný proti plísním, škůdcům a vlhkosti, má výbornou mechanickou pevnost a odolnost proti požáru.

Nákup podlahové tepelné izolace

Při rozhodování o koupi uvažujte o našich pravidelných cenových akcích, které u konkurence nenajdete. Vybrané zboží dodáváme v uvedené dodací lhůtě a vše rozvážíme po celé České republice. Naším heslem je spolehlivost a kvalita ve všech případech.