Eshop
banner-160x600.gif
Kupujete nové dveře? Nabízíme levné dveřní kování v mnoha různých provedení. V našem širokém sortimentu naleznete i moderní vodovodní baterie a dřevěná i plastová střešní okna. Nově v našem sortimentu betonová dlažba za skvělé ceny.

Tepelná izolace Orsil 
Tepelná izolace Orsil změnila pojmenování na značku Isover, kde nyní najdete veškeré produkty této společnosti. Kompletní sortiment z čedičových, minerálních i skleněných vláken je velmi oblíbený a používat ho lze na izolace stěn, podlah, příček, stropů, podhledů, dutin, potrubních rozvodů, fasád, plochých a šikmých střech. Vynikající izolační vlastnosti používaných materiálů vyhovují normám na stavební požadavky a zároveň nenarušují životní prostředí, vzhledem k výrobě z přírodních látek. Moderní bydlení klade vyšší nároky na tepelné a akustické izolace. Jednička na českém trhu si vždy poradí s konkrétními požadavky stavebníků a v sortimentu najdete vše potřebné pro vaše konkrétní stavební záměry.

Vývoj telepné izolace

Dlouhodobý laboratorní vývoj na základě poptávky nechal vzniknout skvělou izolaci s akustickými a protipožárními požadavky. Jednotlivé desky jsou vkládat mezi krokve, do příček a přídavného roštu. Tepelná izolace Orsil nabízí například izolační desky z kamenného vlákna o různých tloušťách.

Tepelná izolace Orsil zahrnuje několik druhů, které se mírně odlišují podle toho, zda půjde o izolaci na střechu, fasádu apod.  Tepelná izolace Orsil má obecně vynikající izolační vlastnosti, vysokou protipožární odolnost, snadno propouští vodní páru, je hygienicky a ekologicky nezávadná, voodoodpudivá (hydrofobizovaná)  a má skvělé akustické vlastnosti v závislosti na zvukové pohltivosti. Předností je i odolnost proti hlodavcům, hmyzu a dřevokazným škůdcům. Tepelná izolace Orsil nepostrádá dlouhou životnost a snadnou opracovatelnost, což umožňuje velmi snadné řezání a vrtání.

Nabídka telepných izolací

Ani tepelná izolace Orsil nemůže chybět v nabídce největšího a nejlevnějšího internetového obchodu se stavebninami. Dodávka po celé České republice, skvělé ceny, profesionalita a brzké dodání – to jsou naše záruky pro váš spokojený nákup!